XIV Rahvusvaheline noorfiloloogide konverents

14. rahvusvaheline noorfiloloogide konverents
14. – 16. veebruaril tomub Slaavi Keelte ja Kultuuride Instituudi korraldatav XIV rahvusvaheline noorfiloloogide konverents. Konverentsil esinevad ettekannetega tudengid, magistrandid, doktorandid ja aspirandid Eestist, Venemaalt, Ukrainast, Valgevenest, Poolast, Lätist, jm.

Ettekanded keskenduvad võrdlevale kirjandusteadusele, vene kirjanduse ajaloole, poeetikale ja lingvistikale. Konverentsi avavad neljapäeval, 14. veebruaril algusega kell 10 Tallinna saalis (Mare hoone, ruum M-218) ülikoolikülalised Stephen Lovell ja Kira Rogova. Seejärel jätkub töö kahes sektsioonis: kirjanduse ja keeleteaduse sektsioonis.

Konverentsile on oodatud kõik vene ja maailmakirjanduse ning slaavi keeltehuvilised; osalemine on kõigile tasuta.

Konverentsi korraldab Tallinna Ülikooli Slaavi Keelte ja Kultuuride Instituut, toetavad KTKDK, Eesti Kultuurkapital ja Tallinna Ülikool.

MKMF2013_LINGV_programm

MKMF2013_LIT_programm