Kirjutamislaager (edasi lükatud!)

Tulemas on keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikooli ja kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli doktorantidele ning nende juhendajatele suunatud kirjutamislaager.

Kirjutamislaagri fookus on doktoritöö või teadusartikli kirjutamisel. Lisaks on võimalik osaleda kirjutamist toetavates töötubades (osalemine vabatahtlik), kirjutatut väikestes rühmades arutada ning saada tagasisidet. Doktorantide käsutuses on seminariruumid.

Vastuvõetud osavõtjate majutuse, toitlustuse ja lähetuskulud hüvitab doktorikool.

Ürituse täpsem info, sh ajakava, transpordivõimalused ning info koroonaviiruse ennetusmeetmete kohta saadetakse meilitsi ürituse eel.

Laagrisse võetakse vastu 30 inimest ning eelisjärjekorras need doktorandid, kes saavad osaleda kogu ürituse aja.

Kui te olete registreerunud, kuid ei saa siiski osaleda, siis palun teavitage sellest kindlasti ürituse korraldajat!

Lisainfo: Kristiina Sirkel ksirkel@tlu.ee või info_ktkdk@tlu.ee

Üritust finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE).