Kirjtamislaager 22.-25. november 2022

22.-25. november 2022

Park Hotell, Viljandi

Tere,

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool korraldab 22.- 25. novembril 2022 doktorantidele ning nende juhendajatele suunatud kirjutamislaagri Park Hotellis, Viljandis. Kirjutamislaagri juhtideks on Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi linnauuringute professor Tauri Tuvikene ja Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi semiootika ja tõlkeuuringute professor Daniele Monticelli.
Kirjutamislaagri fookus on doktoritöö või teadusartikli kirjutamisel. Lisaks on võimalik osaleda kirjutamist toetavates vestlusringides (osalemine vabatahtlik). Doktorantide käsutuses on seminariruum ja soovi korral saab ka oma toas vaikselt kirjutada. Vastuvõetud osavõtjate majutus ühekohalises toas (kirjutuslauaga), toitlustuse ja transpordikulud hüvitab doktorikool.

Registreerumine avatakse esmaspäeval, 3.10.2022. Registreerumisel palume esitada lühike tööplaan, kus on märgitud, millise kirjatöö või tööetapiga soovite kirjutamislaagris tegeleda. Lisaks palun märkida oma doktoritöö pealkiri ja juhendaja.

Laagrisse võetakse vastu 25 inimest ning eelisjärjekorras need doktorandid, kes saavad osaleda kogu ürituse aja. Ürituse ajakava saadame vastuvõetud tudengitele meilitsi.

Lisainfo: Eva Kruuse eva.kruuse@tlu.ee
Üritust finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE) tegevuse D41 raames.”

Writing Retreat

22.-25. november 2022

Park Hotel, Viljandi

Dear all,

The Graduate School of Culture Studies and Arts invites you toparticipate in a writing retreat directed towards doctoral students and their supervisors. The retreat takes place on 22.-25.11.2022 at Park Hotel in Viljandi. The retreat is lead by Tauri Tuvikene, Professor in Urban Studies at the Tallinn University School of Humanities and Daniele Monticelli, Professor of Semiotics and Translation Studies at Tallinn University School of Humanities.

At the writing retreat you can focus on writing your thesis or research article. In addition, different writing workshops will be held (participation optional). The doctoral school will reimburse the accommodation (desk included), meals and travel expenses of the admitted participants.

Registration will open Monday, 3.10.2022.  When signing up, please submit a short work plan, where you specify your writing agenda for the retreat and also the title of your thesis and name of the supervisor.

A maximum of 25 people will be accepted and priority will be given to those doctoral students who can participate throughout the event. Detailed information about the event will be sent by e-mail.

Additional information: Eva Kruuse eva.kruuse@tlu.ee
This event is financed by the European Regional Development Fund (Tallinn University ASTRA Project TLÜ TEE) activity D41.