Balti valgustus ja selle pärand

Kutsume Sind andma märku oma huvist osaleda rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses suvekoolis “Balti valgustus ja selle pärand”!

Suvekool algab 28. augustil Riias ja lõppeb 9. septembril Tartus. Selle aja sees toimuvad loengud, seminarid, erialakonverents, vestlusõhtud, töökojad, kultuuriüritused, ekskursioonid, suhtlemine ja meelelahutus. Kokku saab suvekoolis osaleda 32 üliõpilast Tartust, Riiast, Potsdamist ja Bordeaux’st. Loe lähemalt suvekooli kodulehelt sisu.ut.ee/mda.

Töökeel on saksa keel (st vähemalt B2.1).
Suvekooli arvestatakse õppetöö osana (3EAP) – doktorikooli kursuse, magistri- või bakalaureuseõppes valikainena.

Täpsem info suvekooli kohta ja eelregistreerimine kuni 10. maini 2017 siin: sisu.ut.ee/mda
Suvekooli kohta saad küsimusi esitada meile:
Tiina-Erika Friedenthal tef@ut.ee
Kadi Kähär-Peterson kadi.kahar@gmail.com
Suvekool kuulub Erasmus+ projekti “Medienpraktiken der Aufklärung” juurde, mille sisuks on Tartu, Läti, Potsdami ja Bordeaux Montaigne’i ülikoolide koostöö aastatel 2016-2019. Projekti koordinaatorid Tartus: Liina Lukas ja Silke Pasewalck. Lähem info samal veebiplatvormil sisu.ut.ee/mda, haldaja Liina Uudelt.

Ürituse toimumist toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).