Kaunite kunstide filosoofia Sügis 2014

Kaunite kunstide filosoofia
Sügissemester 2014

Seminari formaadis toimuvate loengute eesmärgiks on populariseerida teadust ning ühtlasi toetada refleksiooni kaudu pärnu professionaalse kultuurielu arengut. Seminar annab Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli doktorantidele võimaluse esineda oma uurimistöö teemalise loenguga. Seminar toimub sügissemestril neljapäeviti kell 17.00-18.30 Pärnu Keskraamatukogus, Akadeemia 3.

Loengud on eesti või inglise keeles, eelregistreerumine ei ole vajalik.

Programm

N, 11.9.2014 kell 17.00-18.30 Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3.

Marge Paas (TLÜ, KTKDK). Empaatia kogemus fiktiivse subjekti suhtes. Fenomenoloogiline analüüs.

N, 02.10.2014 kell 17.00-18.30 Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3.

Marju Riisikamp (EMTA, KTKD). Kompositsiooni ja improvisatsiooni piirimail: barokiajastu klahvpillitokaata interpretatsioon

Seminari korraldab Pärnu Loomeliit koostöös Pärnu Keskraamatukogu, Pärnu Linnagalerii ning Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooliga KTKDK. Seminari rahastavad Pärnu linn, Kultuurkapital ja Euroopa Sotsiaalfond. Seminari ülesvõtted asuvad Pärnu Loomeliidu kasutajalehel youtube’i keskkonnas.