• Järgmiste kirjutamislaagrite toimumisajad

  12.-16. juuni 2017

  15.-19. jaanuar 2018

  Kutsume humanitaarteaduste doktorante kirjutamislaagrisse! KTKDK ja KFSDK kirjutamislaagritesse on oodatud doktorikoolide kõikide partnerasutuste doktorandid ja juhendajad. Kirjutamislaagris on võimalik keskenduda oma doktoritöö või teadusartikli kirjutamisele. Lisaks pakume erinevaid kirjutamist toetavaid töötubasid ning võimalust kirjutatut väikestes rühmades arutada ja saada teistelt doktorantidelt tagasisidet. Toetame juhendajate osavõttu, kirjutamislaagri raames on võimalik läbi viia juhendajaseminare.

  KTKDK ja KFSDK doktorantidele ja juhendajatele on osalemine (sh toitlustus) ning lähetuskulud doktorikooli poolt tasuta. Doktorantide käsutuses on nii individuaalsed toad kui ka seminariruumid.

  Täpsema info 12.-16. juuni laagri kohta koos registreerimisvormiga saadame peagi listidesse.

   

 • Intensive seminar: researching, reworking and representing Soviet and Socialist LGBT histories

  Tallinn, Estonia: 29 Sept – 2 Oct, 2016

  The intensive seminar aims to contribute to and expand the discussion of research and representation of queer history in Soviet Union and Eastern Europe. It is planned primarily as a seminar for bringing young scholars together with some of their senior colleagues. We invite junior researchers, PhD students and some advanced MA students from the fields of arts, historical studies, queer studies, cultural research and alike to take part in it. The program will combine key note lectures by leading practitioners in the field, seminars with discussions on empirical material, and presentations of the participants. The intensive seminar is hosted by Tallinn University School of Humanities and the Graduate School of Culture Studies and Arts (GSCSA).

  More detailed information can be found here

 • Uus koordinaator Tallinna Ülikoolis

  Alates 05. maist 2015 tegeleb doktorikooli koordineerimisega Tallinna Ülikoolis Kristel Toom (kristel.toom@tlu.ee).

 • Uus koordinaator Tartu Ülikoolis

  Alates 16. veebruarist 2015 on Tartu Ülikoolis uus doktorikooli koordinaator: Tene Viiburg (tene.viiburg@ut.ee).

 • Uus koordinaator Tallinna Ülikoolis

  Alates 14.11.2014. on KTKDK/ TLÜ koordinaator Riina Trofimova (riina@ehi.ee).