Kirjutamislaager

15.-19. jaanuar 2018

Nelijärve Puhkekeskus

Kirjutamislaager pakub hea võimaluse töötada väitekirja või teadusartikli kallal segamata ja toetavas keskkonnas. Oodatud on kõik meie doktorikoolide doktorandid ja nende juhendajad!

Osalemiseks palume saata lühikese tööplaani (pool lehekülge), kus täpsustate, millise kirjatöö ning tööetapiga soovite kirjutamislaagris tegeleda. Palume saata tööplaani hiljemalt 10. jaanuar 2018 aadressil dorisf@tlu.ee.

Kavas on:

– kirjutamisaeg
– päevaeesmärkide seadmine
– arutelu, rühmatöö
– kogenud kirjutajate loengud, k.a. kirjutamisest inglise keeles, aga ka praktilistest nippidest

Ajakava leiad manusest.

Registreeri SIIN. Registreerimise tähtaeg 24. detsember!

Kuna kohtade arv on piiratud, tuleb hilisema loobumise või tulemata jätmise korral kindlasti teavitada korraldajat dorisf@tlu.ee.

Kirjutamislaager on Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli ja Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikooli ühisüritus.  KTKDK ja KFSDK doktorantidele on osalemine (sh toitlustus) ning lähetuskulud doktorikooli poolt tasuta.

Kirjutamislaagri  toimumist toetab  Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE- Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja)