Kirjutamislaager

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool ning Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikool korraldavad 5.-8. detsembril 2016 oma doktorantidele ühise kirjutamislaagri.

Kirjutamislaagris on võimalik keskenduda oma doktoritöö või teadusartikli kirjutamisele. Lisaks pakume erinevaid kirjutamist toetavaid töötubasid (osalemine vabatahtlik) ning võimalust kirjutatut väikestes rühmades arutada ja saada teistelt tagasisidet.
Doktorantide käsutuses on nii individuaalsed toad kui ka seminariruumid.

Kirjutamislaagri programmi täpsustame novembrikuu jooksul. KTKDK ja KFSDK doktorantidele on osalemine (sh toitlustus) ning lähetuskulud doktorikooli poolt tasuta.

Osalemiseks palume saata lühikese tööplaani (max pool lehekülge), kus täpsustate, millise kirjatöö ning tööetapiga soovite kirjutamislaagris tegeleda.

Registreerimine on avatud 25. novembrini, kodulehel asuva vormi kaudu.

Oodatud on kõik meie doktorikoolide doktorandid!

Lisainfo: doktorikoolid@ut.ee, 737 6535.

Üritust rahastavad Institutsionaalne arendusprogramm teadus- ja arendusasutustele ja kõrgkoolidele” (ASTRA) Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.