KFSDK ja KTKDK kirjutamislaager

Kirjutamislaager 07.-11.01.2019 Pärnus Strand SPA & Konverentsihotellis
Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikool ning Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool kutsuvad doktorante ja nende juhendajaid kirjutamislaagrisse.
Laagri eesmärk on soodustada teadusartikli või doktoritöö kirjutamist. Kavas on nii kirjutamist toetavad töötoad, arutelud, rühmatööd kui ka individuaalne kirjutamine ning konsultatsioonid juhendajate/töötoa läbiviijatega.

Registreerumiseks täitke palun vorm esimesel võimalusel. Registreerimine suletakse eelseisvate pühade tõttu juba 16.12.2018. Kohad täidetakse registreerumise järjekorras. Aitäh kiire reageerimise eest!

Eeldatakse, et doktorant osaleb täies programmis ja saadab hiljemalt 31.12.2018 oma kirjutamiskava aadressil ktkdk@tlu.ee
Täpsemini korraldusest:
  • Osalemine on tasuta.
  • Majutuse ja toitlustuse organiseerib ning hüvitab doktorikool. Tudengite majutus on korraldatud kahekohalistes tubades (kui soovite kellegi konkreetsega tuba jagada, siis kirjutage sellest palun registreerumisvormil). Kaetud on hommiku-, õhtu- ja lõunasöök ning päevased kohvipausid.
  • Bussipiletid ostab osaleja ise. Originaalpileti esitamisel doktorikooli koordinaatorile on kulu võimalik hüvitada.
  • Kui olete registreerunud, kuid ei saa siiski osaleda, siis palun andke sellest esimesel võimalusel teada!

Kui on küsimusi, muresid või palveid, siis kirjutage palun ktkdk@tlu.ee

Kirjutamislaagrit finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE, Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA, Eesti Kunstiakadeemia ASTRA projekt LOOVKÄRG ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA).