XVI rahvusvaheline noorfiloloogide konverents

Neljapäeval, 12. veebruaril algab Slaavi Keelte ja Kultuuride Instituudi korraldatav XVI rahvusvaheline noorfiloloogide konverents, mis kestab 14. veebruarini. Konverentsil esinevad ettekannetega tudengid, magistrandid, doktorandid ja aspirandid Eestist, Venemaalt, Valgevenest, Poolast jm.
Ettekanded keskenduvad võrdlevale kirjandusteadusele, vene kirjanduse ajaloole, poeetikale ja lingvistikale. Konverents algab neljapäeval, 12. veebruaril kell 10.30 Tallinna saalis (Mare hoone, ruum M-218). Seejärel jätkub töö kahes sektsioonis: kirjanduse ja keeleteaduse omas. Selle aasta konverentsi külalisteks on värsiteoreetik ja luuleuurija Kirill Golovastikov (Venemaa) ja filoloogia teaduste kandidaat Irina Rebrova (Venemaa).

LINGV programma 2015

LIT programma 2015

Konverentsile on oodatud kõik vene ja maailmakirjanduse ning slaavi keelte huvilised; osalemine on kõigile tasuta.

Konverentsi korraldab Tallinna Ülikooli Slaavi Keelte ja Kultuuride Instituut, toetavad Euroopa Sotsiaalfond, Eesti Kultuurkapital ja Tallinna Ülikool.