Kirjutamislaager

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikool ning Keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikool korraldavad 12.-16. juuni 2017 oma doktorantidele ja nende juhendajatele ühise kirjutamislaagri.

Kirjutamislaagris on võimalik keskenduda oma doktoritöö või teadusartikli kirjutamisele. Lisaks pakume erinevaid kirjutamist toetavaid töötubasid (osalemine vabatahtlik) ning võimalust kirjutatut väikestes rühmades arutada ja saada teistelt tagasisidet.
Doktorantide käsutuses on nii individuaalsed toad kui ka seminariruumid.

Osalemiseks palume saata lühikese tööplaani (max pool lehekülge), kus täpsustate, millise kirjatöö ning tööetapiga soovite kirjutamislaagris tegeleda.

Kirjutamislaagri läbiviijad:

* Anni Jürine (Tartu Ülikool)
* Djuddah Leijen (Tartu Ülikool)

Töötubade teemad: ajaplaneerimine, mustandi kirjutamine jne.

Esialgne ajakava doktorikoolide kodulehel.

Registreerimine on avatud 2. juunini, kodulehel asuva e-vormi kaudu.

KTKDK ja KFSDK doktorantidele on osalemine (sh toitlustus) ning lähetuskulud doktorikooli poolt tasuta. Transpordi täpsustame registreerunutele juunikuu jooksul.

Oodatud on kõik meie doktorikoolide doktorandid ja nende juhendajad!

Lisainfo: doktorikoolid@ut.ee, 737 6535.

Ürituse toimumist toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).